DRPO logo

Prohlédněte si reference a přijďte s námi posnídat.
Těšíme se na Vás.

Tomáš Klouček - vedení účetnictví, firma PEKLO II. s.r.o

Lucie Roubíčková - jedinečný styl výuky angličtiny, Einstein English

Ing. Roman Jirutka - rozesílka na přání, AVIS MARKETING, spol. s r.o.

M. Bezchlebováasistentka jednatele
Read More
Výhoda klubu je nejen v navazování nových obchodních kontaktů. Komunikace s členy funguje i na bázi přátelských vztahů a skvělých doporučení. Kolegové z mnoha oborů nám na oplátku našich služeb vždy pomůžou optimálně vyřešit situaci. Když jejich síly nestačí, doporučí někoho nebo něco jiného. S klubem se firmě rozhodně rozšířili možnosti a obzory. Zároveň je skvělé porovnat si zkušenosti jiných obchodníků a podnikatelů. Bývá to nedocenitelná inspirace.
H. Dohnalováporadce
Read More
Co rozhodlo o tom stát se členem? Doporučení od obchodního partnera. Jak bylo před klubem? Bylo dobře nicméně chtěla jsem trochu změnit prostředí, abych potkala jiný typ lidí. Jak je s klubem? Vidím zajímavé příležitosti, zajímavé lidi. Dalo mi to příležitost poznat lidi, kteří řeší co já hledám. Jaká očekávání se splnila? Získávám nové kontakty, seznámení se s příjemnými lidmi, mám nový obchod.
F. Babčickýmakléř
Read More
Co rozhodlo o tom stát se členem? První dojem a logika. Jak bylo před klubem? Jinak :). Jak je s klubem? O něco lépe. Jaká očekávání se splnila? Stabilně příjemná atmosféra - ta mě drží dodnes.
J. OubrechtVedoucí manažer
Read More
Co rozhodlo o tom stát se členem? Dvou minutový prostor v porovnání s jinými podobnými podnikatelskými akcemi., Jak bylo před klubem? Dobře. Jak je s klubem? Velmi dobře. Jaká očekávání se splnila? Mám nové kontakty a schůzky, schůzky a kontakty, které sami využíváme.
Previous
Next

Mám zájem se zúčastnit klubu DRPO

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů