DRPO logo

Kluby Dobré Ráno pro Obchod

Pravidelná a neformální setkání odborníků a osobností z různých oborů. Každých 14 dní se setká maximálně 20 podnikatelů s exkluzivitou oboru, během 120 minut mají možnost se představit a oslovit účastníky i potenciál cca 2000 kontaktů s osobním doporučením.

Proč to vlastně děláme?

Protože více než 65% obchodu je vygenerováno prostřednictvím referencí.

Protože reference má o 80% větší šanci obrátit se v obchod než neohlášený telefonát nebo návštěva.

Protože se rádi scházíme s lidmi jako jsme my. Kteří hledají nové a jiné výzvy, řeší podobné situace.

Protože věříme, že dlouhodobé a důvěrné vztahy, zásadně pomáhají našemu podnikání.

Program setkání, které je vždy se snídaní

1

Ve středu i v pátek snídáme od 7:45h a pracujeme od 8:00h do 9:59h
Začátek vždy zajišťuje profesionální moderátor. Během 15 minut vysvětlí jak to bude probíhat, rozdá seznamy účastníků, podklady pro rekapitulaci, formulář pro doporučení a program klubu. Představí všechny účastníky, upozorní na prostor pro vizitky a reklamní materiály a předá slovo prvním účastníkům.

2

Každý účastník má 2-3 minuty na vlastní představení a 120 minut na vytváření vztahů
Představuji se 3 firmy v jednom bloku a následuje 3-4 minuty na "dovysvětlení". To je čas kdy se účastní mohou na cokoli a kohokoli zeptat. Takže máme blok cca 10 minut, který se opakuje dokud se nepředstaví všichni účastníci.

3

Nezapomínáme na opakování a vzdělávání
Po představení následuje rekapitulace. Každý účastník připomene a zopakuje domluvené kontakty a schůzky, abychom na nic nezapomněli. Jelikož se setkávají odborníci, máme naše "okénko do oboru". Je to část, kdy se dozvídáme nové trendy a novinky z určitého oboru. Pro případ, že někomu nestačí 2 minuty, může využít našich "ochutnávek spolupráce". Příležitost lépe představit svoje podnikání a firmu.

4

Vždy končíme do 10:00 hodiny
Končíme tak, aby bylo možné stihnout pracovní povinnosti ještě před obědem.

První návštěva stojí 300 nebo 400 Kč, druhá návštěva stojí 600 nebo 800 Kč a jsou bez podmínek.

Třetí návštěva je možná pouze se souhlasem organizátora, protože po druhé návštěvě se rozhodnete, jestli se stanete členem nebo ukončíme spolupráci. Je na Vás, jestli preferujete osobní vztahy a dlouhodobou spolupráci nebo ne.

Máme motto: PŘÍLEŽITOST - INSPIRACE - SPOLUPRÁCE - DOPORUČENÍ.

Od roku 2011 organizujeme podnikatelské kluby Dobré Ráno pro Obchod – pravidelná setkání zajímavých osobností, podnikatelů, manažerů a pracovníků vždy z různých oborů. Cílem našeho setkávání je pravidelně získávat nové zákazníky, kontakty s osobním doporučením, informace a zkušenosti – jednoduše vytvářet vztahy a příležitosti. Na těchto setkáních budete čerpat energii, motivaci, inspiraci a využijete nové, jiné možnosti rozvoje

Mám zájem se zúčastnit klubu DRPO

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů