DRPO logo

Můj příběh a proč dělám to, co dělám

Dobrý den, vám všem a nejen pro obchod,
jmenuji se František Jaroš a jsem organizátor a moderátor setkání klubu. Živnostenský list mám od roku 1996, jsem obchodník tělem i duší. Nejdřív reklama, obchod na klikovku, potom finanční poradce, vedoucí obchodu se sportovním vybavením, člen nákupního společenství, organizátor a moderátor klubů podnikatelů i profesionální trenér pozemního hokeje.

Celou dobu jsem řešil, řeším a budu řešit jak pravidelně získávat nové zákazníky, kontakty s osobním doporučením, pravidelně rozšiřovat okruh známých, získávat nové informace, zkušenosti z různých oborů.

Začalo to v roce 2011 a věřím, že to nikdy neskončí. Tenkrát jsem se setkal s podobným systémem. Snažil jsem se o spolupráci, ale podmínky a podpora neodpovídala ceně. Jsem přesvědčený, že když se něco nelíbí, měl by člověk jít s kůží na trh a dokázat, že má pravdu. Tak jsem to udělal. Začal s jedním klubem a bez webových stránek. Začal jsem se rozrůstat a stabilizovat. V roce 2013 jsem skoro zkrachoval. Uvědomil jsem si, jaké chyby jsem udělal a zkusil to znovu. Nerozvíjíme se tak rychle, jak bych si představoval a chtěl, ale na druhou stranu máme kluby, které jsou stabilizované, mají poctivý základ a jdeme nahoru.

Už jsem si zvykl, že každých 14 dní snídám s přáteli, získávám nové inspirace a nápady. Chtěl bych, aby se kluby zlepšovaly a rozšiřovaly. Důraz klademe na neformální atmosféru. Vztahy se budují dlouho, ale každý klub je ihned plný energie a dobré nálady.

Vše najdete na – www.osobnidoporuceni.cz. Máme automatizovaný systém komunikace. Připravujeme seriál podkladů, záznam z každého klubu s poznámkami, poptávkami i nabídkami. Krásné na tom je, že pravidelně komunikujeme s účastníky a jakoukoli změnu můžeme udělat ihned. Cílem je aby každý člen klubu měl kompletní informaci ze všech klubů. Každý host má kompletní info z navštíveného klubu. Samozřejmostí je aktualizovaný seznam účastníků, všechny poptávky a nabídky. Zajímavá okénka i inspirace a diskuse.

Organizujeme společné kluby jen pro členy. Tak aby se mohli všichni seznámit, kromě našich pravidelných akcí.

V současnosti máme 2 kluby, právě teď 41 členů, 39 aktivních firem a skoro 60 firem rozpracovaných. Do konce roku plánujeme otevřít další kluby. Budeme pokračovat v Praze a připravovat rozšíření jinam. Podle zájmu.

Jsem si skoro jistý, že existuje mnoho podnikatelů, kteří chtějí víc. Víc přátel, víc informací, víc peněz, atd. Je na každém z nás, co si vezmeme od života.

Jsem osobně odpovědný za Vaši spokojenost. Jsem Vám skoro kdykoli k dispozici. Nemáte co ztratit.

S kluby Dobré Ráno pro Obchod můžete jen získat.